KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ

Jedná se o velmi populární a oblíbený kurz!

Je určen pro každou ženu, která se chce naučit sama sebe perfektně nalíčit na jakoukoliv příležitost. Kurz má dvě části - část teoretickou a část praktickou. V teoretické části se dozvíte jak má vypadat  správná péče o pleť, jak vybírat produkty na trhu, jaké používat štětce, do jakých výrobků se vyplatí investovat a naopak. Po teoretické části následuje praktická ukázka líčení, při které se budete s mou pomocí líčit sama. Předvedeme si tipy a triky pro každodenní svěží make-up, ukážeme si jak líčidla nanášet, jak se pracuje se štětci či jak rychle z denního make-upu vytvořit make-up večerní či společenský. K dispozici Vám budou líčidla i štětce.

Kurz je postaven tak, aby se každá klientka naučila to správné líčení právě pro ni, vzhledem k jejímu tvaru obličeje, barevnému spektru i preferencím. Cílem kurzu je, aby se každá dáma uměla nalíčit tak, jak si sama představuje. Soustředíme se i na Vaše individuální přání a požadavky.

Doba trvání kurzu je cca 3 hodiny.

Cena kurzu: Kč 2000,-.

Kurz je individuální, pokud se rozhodnete vzít s sebou kamarádku, maximální počet účastnic kurzu jsou dvě (z důvodu efektivity kurzu). Cena při dvou klientkách zároveň je Kč 1750,-.

TIP: Podívejte se na krásné recenze zákaznic v Knize návštěv vizazista-nada-paulu.webnode.cz/kniha-navstev/