Novinky

Tohle jsem já...:-)

Myslíte, že by mě například před deseti lety napadlo, že by o mně chtěl někdo napsat článek?? Tak mrkněte... tohle jsem já :-) odvaznezeny.cz/vira-necini-veci-snazsimi-ale-moznymi/
Celý článek

Milé nevěsty

Milé nevěsty, pokud plánujete letos svatbu a chcete využít mých služeb, s rezervací již neváhejte. Volné termíny ještě jsou, ale není jich mnoho! Těším se na čas strávený s Vámi v ten nejdůležitější den v životě!  
Celý článek

Plesová sezóna

Děkuji všem klientkám, které se mi s důvěrou svěřily a nechaly se zkrášlit v této plesové sezóně. Moc si toho vážím a bylo mi velkým potěšením. Má práce mě baví!
Celý článek

Kurz Image Maker v PEI Academy, certifikát akreditovaný MŠ

S výtečným prospěchem jsem absolvovala úžasný a velice obsáhlý kurz Image Maker. Byly to dny vrchovatě naplněné spoustou informací, učením, radostnou energií a sebepoznáním. Protože tam začíná opravdový Image Maker. Propojení vnitřní a vnější krásy. Protože krása není jen povrchní...
Celý článek

Svatební sezóna 2016 ♡

Svatební sezóna v plném proudu. Moc (!) Vám milé nevěsty děkuji, že mohu být součástí Vašich nejkrásnějších životních chvil. Miluju to! Také děkuji za pozitivní odezvy na mou práci. Těším se na další krásné svatby.
Celý článek

Focení s Nikolou Šrajerovou

Včera parádní focení s úžasnou fashion a beauty fotografkou Nikolou Šrajerovou. Já i modelky jsme si to skvěle užily, Nikola je totiž na focení krásy opravdu TOP. Zlomek její práce k nahlédnutí zde: http://www.flier.cz/nikola/ Fotografie ze včerejšího focení brzy dodám!
Celý článek